REZULTATELE OBȚINUTE DE ELEVII CARE AU PARTICIPAT LA CONCURSUL INTERJUDEȚEAN DE MATEMATICĂ "SPIRU HARET"


REZULTATELE OBȚINUTE DE ELEVII CARE AU PARTICIPAT LA CONCURSUL INTERJUDEȚEAN DE MATEMATICĂ "SPIRU HARET"

CLASA  a IX-a stiintele naturii         

Nr.
Crt.
Nume şi Prenume elev Școala de proveniență Clasa Specializarea Punctaj Premiul Profesor îndrumător
1 SOLOVĂSTRU DELIA BIANCA COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA IX Științe ale naturii 25.5 I Monacu Vasile
2 MIHAI SÎNZIANA PETRUȚA COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA IX Științe ale naturii 20 II Monacu Vasile
3 TERTELIU MARIA COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA IX Științe ale naturii 19.5 III Monacu Vasile
4 BARBACARIU ALEXANDRA COLEGIUL NAȚIONAL ,,GRIGORE GHICA ” DOROHOI, JUDEȚUL BOTOȘANI IX Științe ale naturii 16.5 M Stegaru Viorica
5 MARUNEAC DENISA _ EUGENIA COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA IX Științe ale naturii 16 M Moroșan Mara
6 GRIGORIICIUC  LUISA IOANA COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET IX Științe ale naturii 15.5 M Puiu Doina Iuliana
7 PÎNZARIU  FLORIN ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET IX Științe ale naturii 14 M Puiu Doina Iuliana
8 LAVRIC GEORGIANA-IULIA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI IX Științe ale naturii 12   Strugariu Loredana
9 TURTUREANU MARIA GEORGIANA COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA IX Științe ale naturii 11.5   Monacu Vasile
10 ȚIBULEAC LARISA COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA IX Științe ale naturii 10   Moroșan Mara
11 BODNAR ANDREEA-MĂDĂLINA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI IX Științe ale naturii 9.5   Strugariu Loredana
12 HARASEMIUC ELENA-DANIELA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI IX Științe ale naturii 8   Strugariu Loredana
13 BÎRSAN BIANCA-GABRIELA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI IX Științe ale naturii 6.5   Strugariu Loredana
14 FACAȘCIUC RĂZVAN COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET IX Științe ale naturii 6.5   Puiu Doina Iuliana
15 BONDOR DANIELA-ANDREEA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI IX Științe ale naturii 5   Strugariu Loredana
16 ICHIM ALIN COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI IX Științe ale naturii 3.5   Moisuc Niculina - Mihaela
17 MALOŞ ANDREEA-GABRIELA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI IX Științe ale naturii 3.5   Strugariu Loredana
18 ANDRIUC CĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI IX Științe ale naturii 3   Strugariu Loredana
19 GALAN IULIA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI IX Științe ale naturii 3   Strugariu Loredana
20 VÎNTU TEODORA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI IX Științe ale naturii 3   Strugariu Loredana
21 AVRAM MIRIAM COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI IX Științe ale naturii 2.5   Strugariu Loredana
22 DASCĂLU MARIA COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI IX Științe ale naturii 1.5   Moisuc Niculina - Mihaela
23 OLAR ALEX COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET IX Științe ale naturii 1.5   Puiu Doina Iuliana

 

CLASA  a IX-a srvicii

Nr.
Crt.
Nume şi Prenume elev Școala de proveniență Clasa Specializarea Punctaj Premiul Profesor îndrumător
1 SPOIALA MARIA COLEGIUL ECONOMIC ,,DIMITRIE CANTEMIR ” SUCEAVA IX Servicii 15 I Negrea Daniela
2 OŢEL VLADISLAV COLEGIUL ECONOMIC ,,DIMITRIE CANTEMIR ” SUCEAVA IX Servicii 5 M Isac Cătălina
3 GRECU COSMIN CONSTANTIN COLEGIUL TEHNIC ,,AL. I. CUZA” SUCEAVA IX Servicii 1   Cionca Dorina
4 MIHALESCU ELENA COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI IX Servicii 1   Moisuc Niculina - Mihaela
5 LUCASIEVICI COSMIN COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI IX Servicii 1   Moisuc Niculina - Mihaela
6 HASNA ANA-MARIA COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI IX Servicii 1   Moisuc Niculina - Mihaela
7 IGNAT CĂLIN IONEL COLEGIUL TEHNIC ,,AL. I. CUZA” SUCEAVA IX Servicii 0   Cionca Dorina

 

CLASA  a IX-a    -   tehnic

Nr.
Crt.
Nume şi Prenume elev Școala de proveniență Clasa Specializarea Punctaj Profesor îndrumător
1 DAMIAN EMIMA LICEUL TEHNOLOGIC "VASILE GHERASIM" MARGINEA IX Tehnic 2 Olarean Liviu Napoleon

 

Clasa a X-a - stiintele naturii

Nr.
Crt.
Nume şi Prenume elev Școala de proveniență Clasa Specializarea Punctaj Premiul  Profesor îndrumător
1 BLĂNARU ANA – TEODORA COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA X Științe ale naturii 27.5 I Cimpoieșu Marinela Cristina
2 IACOB ANDREEA COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA X Științe ale naturii 25.5 II Cimpoieșu Marinela Cristina
3 ADĂSCĂLIȚEI SABINA LICEUL ,,REGINA MARIA ” DOROHOI, JUDEȚUL BOTOȘANI X Științe ale naturii 25 III Rotariu Anișoara
4 ȘUTAC TIMEEA COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA X Științe ale naturii 24.5 M Cimpoieșu Marinela Cristina
5 LUCHIAN RAREȘ - ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA X Științe ale naturii 22 M Cimpoieșu Marinela Cristina
6 CRÎȘMARIU IOANA – TEODORA COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA X Științe ale naturii 21 M Cimpoieșu Marinela Cristina
7 BÎRLEANU LAURA LICEUL TEHNOLOGIC ,,OLTEA DOAMNA ” DOLHASCA X Științe ale naturii 20 M Ungureanu Adrian
8 IORDĂCHESCU ANTONIA – MIHAELA COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA X Științe ale naturii 19.5 M Cimpoieșu Marinela Cristina
9 IANUȘ ALEXANDRA LICEUL ,,REGINA MARIA ” DOROHOI, JUDEȚUL BOTOȘANI X Științe ale naturii 18.5 M Rotariu Anișoara
10 ANISIMOV VALENTINA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI X Științe ale naturii 18 M Strugariu Loredana
11 POSTOLACHE ALEXANDRA – IULIANA COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA X Științe ale naturii 18 M Cimpoieșu Marinela Cristina
12 URSESCU IULIA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI X Științe ale naturii 17.5 M Strugariu Loredana
13 COSOVANU MIHAI – ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA X Științe ale naturii 17 M Moroșan Mara
14 ROMAN ELENA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI X Științe ale naturii 16.5 M Roşca Vasile 
15 MAGHERAN IOANA – LARISA COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA X Științe ale naturii 14.5 M Cimpoieșu Marinela Cristina
16 PARASCAN CĂLIN- VLAD COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI X Științe ale naturii 14.5 M Strugariu Loredana
17 GRIGORAȘ MONICA COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA X Științe ale naturii 14 M Moroșan Mara
18 BUZILĂ IULIANA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI X Științe ale naturii 13   Strugariu Loredana
19 BOLOCAN AMEDEO COLEGIUL TEHNIC ,,AL. I. CUZA” SUCEAVA X Științe ale naturii 12.5   Sbiera Elena Oltița
20 MATEICIUC ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA X Științe ale naturii 12   Cimpoieșu Marinela Cristina
21 POLIEC CARLA  ALEXANDRA COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET X Științe ale naturii 12   Platec Cezar
22 PUȘCAȘU IOAN COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA X Științe ale naturii 12   Cimpoieșu Marinela Cristina
23 FĂDOR TEODORA GEORGIANA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI X Științe ale naturii 11.5   Strugariu Loredana
24 BĂNCESCU ANDREI  COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET X Științe ale naturii 11   Platec Cezar
25 NICHIFOREL MARIA ELISA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI X Științe ale naturii 8.5   Strugariu Loredana
26 BÎRSAN SIDONIA – DANIELA COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA X Științe ale naturii 8   Moroșan Mara
27 NEMŢOC ADINA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI X Științe ale naturii 8   Strugariu Loredana
28 GAZDA AGATHA ROBERTA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI X Științe ale naturii 7.5   Strugariu Loredana
29 AMĂISTROAIE SIMONA PETRONELA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI X Științe ale naturii 7   Strugariu Loredana
30 MOLOCE  CARMEN COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET X Științe ale naturii 7   Platec Cezar
31 JÎGHIR ILINCA COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET X Științe ale naturii 6   Platec Cezar
32 GRIGORAȘ DIANA COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET X Științe ale naturii 5.5   Platec Cezar
33 CHIRA ELENA – GEORGIANA COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA X Științe ale naturii 5   Moroșan Mara

 

Clasa a X-a -  servicii

Nr.
Crt.
Nume şi Prenume elev Școala de proveniență Clasa Specializarea Punctaj Premiul Profesor îndrumător
1 CIUBOTARU MIHAELA COLEGIUL ECONOMIC ,,DIMITRIE CANTEMIR ” SUCEAVA X Servicii 18.5 I Petrache Aurica
2 BEDRULE CRISTIANA COLEGIUL SILVIC ,,BUCOVINA ” CÂMPULUNG MOLDOVENESC X Servicii 15 II Ghelbere Mihaela
3 SOROCAN ALEXANDRU COLEGIUL ECONOMIC ,,DIMITRIE CANTEMIR ” SUCEAVA X Servicii 13.5 III Negrea Daniela
4 LUPĂȘTEAN VALENTINA COLEGIUL SILVIC ,,BUCOVINA ” CÂMPULUNG MOLDOVENESC X Servicii 11 M Ghelbere Mihaela
5 LATIȘ GEORGIANA COLEGIUL SILVIC ,,BUCOVINA ” CÂMPULUNG MOLDOVENESC X Servicii 9   Ghelbere Mihaela
6 BOLOHAN ERIKA TABITA COLEGIUL ECONOMIC ,,DIMITRIE CANTEMIR ” SUCEAVA X Servicii 8   Petrache Aurica
7 BORZA  ADRIANA  COLEGIUL ECONOMIC ,,DIMITRIE CANTEMIR ” SUCEAVA X Servicii 6   Petrache Aurica
8 VALACH RAMONA COLEGIUL SILVIC ,,BUCOVINA ” CÂMPULUNG MOLDOVENESC X Servicii 4   Miroș Liliana

 

Clasa a X-a - tehnic 

Nr.
Crt.
Nume şi Prenume elev Școala de proveniență Clasa Specializarea Punctaj Premiul  Profesor îndrumător
1 BACIU FLORIN GEORGE COLEGIUL TEHNIC ,,AL. I. CUZA” SUCEAVA X Tehnic 8.5 M Cionca Dorina

 

Clasa a XI-a - stiintele naturii

Nr.
Crt.
Nume şi Prenume elev Școala de proveniență Clasa Specializarea Punctaj Premiul  Profesor îndrumător
1 NASTASI ANDREEA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI XI Științe ale naturii 28 I Strugariu Loredana
2 NASTASI ADELINA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI XI Științe ale naturii 26.5 II Strugariu Loredana
3 DONISAN MARIA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI XI Științe ale naturii 26 III Strugariu Loredana
4 LEANCĂ PETRICĂ COLEGIUL NAȚIONAL ,,GRIGORE GHICA ” DOROHOI, JUDEȚUL BOTOȘANI XI Științe ale naturii 25.5 M Stegaru Viorica
5 MURARIU NARCISA LICEUL ,,REGINA MARIA ” DOROHOI, JUDEȚUL BOTOȘANI XI Științe ale naturii 24 M Mihoc Elisabeta Mihaela
6 HOSTIUC ALEX - RAUL COLEGIUL NAȚIONAL ,,ȘTEFAN CEL MARE ” SUCEAVA XI Științe ale naturii 20 M Moroșan Mara
7 DAVID ANA MARIA IONELA COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET XI Științe ale naturii 19.5 M Boinicu Constantin
8 LAZUREC BIANCA MARIA COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET XI Științe ale naturii 18.5 M Boinicu Constantin
9 MLEȘNIȚĂ ANDREEA LICEUL TEHNOLOGIC ,,ION NISTOR ” VICOVU DE SUS XI Științe ale naturii 18 M Tarasă Georgeta Violeta
10 PASERE TEODORA LICEUL TEHNOLOGIC ,,OLTEA DOAMNA ” DOLHASCA XI Științe ale naturii 16.5 M Ungureanu Adrian
11 CAPSTRÂMB TEODORA LICEUL TEHNOLOGIC ,,ION NISTOR ” VICOVU DE SUS XI Științe ale naturii 16 M Tarasă Georgeta Violeta
12 AVRAM BIANCA COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI XI Științe ale naturii 15.5 M Buculei Didina
13 BUZDUGĂ CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI XI Științe ale naturii 14.5 M Buculei Didina
14 PASCARIU ADELINA LICEUL TEHNOLOGIC ,,OLTEA DOAMNA ” DOLHASCA XI Științe ale naturii 13   Ungureanu Adrian
15 DRĂGOI IULIANA LICEUL TEHNOLOGIC ,,OLTEA DOAMNA ” DOLHASCA XI Științe ale naturii 11   Ungureanu Adrian
16 BILOVOLSCHI MIHAELA VICTORIA COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET XI Științe ale naturii 9   Boinicu Constantin

 

Clasa a XI-a - servicii 

Nr.
Crt.
Nume şi Prenume elev Școala de proveniență Clasa Specializarea Punctaj Premiul  Profesor îndrumător
1 LAZOR NICOLAE COLEGIUL SILVIC ,,BUCOVINA ” CÂMPULUNG MOLDOVENESC XI Servicii 24.5 I Ghelbere Mihaela
2 HAPĂU DIANA COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI XI Servicii 21 II Moisuc Niculina - Mihaela
3 STAROSTA MIHAELA COLEGIUL ECONOMIC ,,DIMITRIE CANTEMIR ” SUCEAVA XI Servicii 20.5 III Flocea Gheorghe
4 ANGHEL NICOLETA COLEGIUL ECONOMIC ,,DIMITRIE CANTEMIR ” SUCEAVA XI Servicii 20 M Isac Cătălina
5 CIORNEI GEORGETA COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI XI Servicii 16 M Moisuc Niculina - Mihaela
6 CIMPANU DENIS COLEGIUL ECONOMIC ,,DIMITRIE CANTEMIR ” SUCEAVA XI Servicii 14 M Cenuşă Remus
7 SULEAP ANDREEA COLEGIUL ECONOMIC ,,DIMITRIE CANTEMIR ” SUCEAVA XI Servicii 13   Cenuşă Remus

 

Clasa a XI-a - tehnic

Nr.
Crt.
Nume şi Prenume elev Școala de proveniență Clasa Specializarea Punctaj Premiul  Profesor îndrumător
1 COZACIUC  DARIUS  GEORGE COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET XI Tehnic 13.5 M Donici Otilia
2 SOLCAN ANA –MARIA COLEGIUL TEHNIC ,,AL. I. CUZA” SUCEAVA XI Tehnic 12 M Cionca Dorina

 

Clasa a XII-a - stiintele naturii 

Nr.
Crt.
Nume şi Prenume elev Școala de proveniență Clasa Specializarea Punctaj Premiul  Profesor îndrumător
1 HRIȚCU ALEXANDRU LICEUL ,,REGINA MARIA ” DOROHOI, JUDEȚUL BOTOȘANI XII Științe ale naturii 26 I Hrițcu Cristian
2 HÎNCEAN BOGDANA IOANA COLEGIUL NAȚIONAL "ALEXANDRU CEL BUN" GURA HUMORULUI XII Științe ale naturii 25.5 II Lucaci Aurica
3 PLOSCEAC ANA-MARIA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI XII Științe ale naturii 25 III Bumbu Otilia
4 MOLEA TEODORA REVEICA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI XII Științe ale naturii 22.5 M Bumbu Otilia
5 IFTINCHI IOANA MELANIA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI XII Științe ale naturii 20.5 M Bumbu Otilia
6 PRICOP ANDREEA COLEGIUL NAȚIONAL ,,EUDOXIU HURMUZACHI”  RĂDĂUȚI XII Științe ale naturii 12.5   Bumbu Otilia
7 MARIAN LARISA LICEUL TEHNOLOGIC ,,OLTEA DOAMNA ” DOLHASCA XII Științe ale naturii 11   Ungureanu Adrian
8 MIHALESCU GHEORGHE COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI XII Științe ale naturii 7.5   Moisuc Niculina - Mihaela
9 STRUGAR ALIN GHEORGHE COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET XII Științe ale naturii 7.5   Platec  Cezar
10 GABOR CĂTĂLIN VASILICĂ COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET XII Științe ale naturii 7   Platec  Cezar
11 MILITARU PAULA LICEUL TEHNOLOGIC ,,OLTEA DOAMNA ” DOLHASCA XII Științe ale naturii 6.5   Ungureanu Adrian
12 FRANȚ ANA MARIA  COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET XII Științe ale naturii 6   Platec  Cezar
13 FRUNTAȘ ANAMARIA COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI XII Științe ale naturii 5   Moisuc Niculina - Mihaela
14 APETRI ALEXANDRA MĂDĂLINA COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET XII Științe ale naturii 4   Platec  Cezar

 

Clasa a XII-a - servicii

Nr.
Crt.
Nume şi Prenume elev Școala de proveniență Clasa Specializarea Punctaj Premiul Profesor îndrumător
1 BOZONC ALEXANDRU COLEGIUL SILVIC ,,BUCOVINA ” CÂMPULUNG MOLDOVENESC XII Servicii 23.5 I Miroș Liliana
2 TERSIGNI GIULIA COLEGIUL ECONOMIC ,,DIMITRIE CANTEMIR ” SUCEAVA XII Servicii 16.5 II Cenuşă Remus
3 CIOLTAN LARISA COLEGIUL SILVIC ,,BUCOVINA ” CÂMPULUNG MOLDOVENESC XII Servicii 10   Miroș Liliana
4 ISTRATE IRINA COLEGIUL SILVIC ,,BUCOVINA ” CÂMPULUNG MOLDOVENESC XII Servicii 9   Miroș Liliana
5 MELEN REBECA COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI XII Servicii 8.5   Juravle Afrodita Valentina
6 CACIUR ANDREEA COLEGIUL ECONOMIC ,,DIMITRIE CANTEMIR ” SUCEAVA XII Servicii 8   Cenuşă Remus
7 VAMAN VALENTINA COLEGIUL SILVIC ,,BUCOVINA ” CÂMPULUNG MOLDOVENESC XII Servicii 7   Miroș Liliana
8 LUNGU ROBERT COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI XII Servicii 6   Juravle Afrodita Valentina
9 LAVRIC VALENTINA PARASCHIVA COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI XII Servicii 3   Juravle Afrodita Valentina

 

Clasa a XII-a - tehnic

Nr.
Crt.
Nume şi Prenume elev Școala de proveniență Clasa Specializarea Punctaj Profesor îndrumător
1 HREHORCIUC MARIA SABINA COLEGIUL TEHNIC ,,LAȚCU VODĂ” SIRET XII Tehnic 4.5 Platec  Cezar
2 AVRAM COSMIN COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI XII Tehnic 3.5 Moisuc Niculina - Mihaela
3 CERNOVSCHI DAVID COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI XII Tehnic 3 Moisuc Niculina - Mihaela
4 CERNOVSCHI VASILICĂ COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI XII Tehnic 0.5 Moisuc Niculina - Mihaela